افتتاح وب سايت سجاد
تاریخ : یکشنبه، 29 بهمن، 1385
موضوع : عمومی


به نام خدا

افتتاح وب سايت سجاد

با سلام خدمت کاربران و بازديد کنندگان محترم

بلاخره بعد از چندين هفته انتظار، امروز 1 شنبه ( 29 بهمن 1385 ) وب سايت سجاد شروع به کار کرد.

...حدود 1 سال پيش با انجمنهاي مجاني ايران کره آشنا شدم و انجمنها رو اونجا برپا کردم، ...رفته رفته با توجه به استقبال دوستان تصميم گرفتم انجمنها رو به صورت مستقل به يک سايت جديد انتقال بدم تا امکانات بيشتري در اختيار کاربران قرار بگيره.

اين بود که به فکر افتتاح اين سايت افتادم و تصميم گرفتم که انجمنها رو به اينجا بيارم، از اونجايي که انجمنهاي مجاني سايت ايران کره با PHPbb ساخته شده بود براي انتقالش به اين سايت که با PHPnuke درست شده بايد تغييراتي صورت مي گرفت که همين مسئله باعث به تاخير افتادن افتتاح اين سايت شد.

به هر حال بخش انجمنها ( تالارهاي گفتگو ) ي سايت راه اندازي شد که البته به دليل همون تغييرات PHP که در بالا ذکر کردم ممکنه برخي اشکالات در بخش انجمنها به چشم بخوره که از دوستان خواهش مي کنم اگه با مشکلي مواجه شدن با اين ايميل تماس بگيرن.

در ابتداي راه اندازي وب سايت سجاد تمرکز من بيشتر روي انجمنهاي تخصصي هست و به مرور و با کمک دوستان قسمتهاي ديگر سايت راه اندازي ميشه.

کاربران قديمي مي تونن با همون نام کاربري و کلمه عبور قبليشون از طريق اين لينک وارد سايت بشن؛ در صورتيکه براي ورود با مشکل مواجه شديد مي تونيد با استفاده از اين لينک کلمه عبور جديد درخواست کنيد يا اينکه با ايميل من تماس بگيريد، دوستاني هم که هنوز عضو نيستن مي تونن با استفاده از اين لينک در سايت عضو بشن تا از امکانات کامل سايت از جمله انجمنها برخوردار بشن.

در پايان جا داره از کاربران قديمي انجمنها به دليل صبرشون براي راه اندازي سايت جديد و همچنين از ميزباني سايت ايران کره براي برپا نگه داشتن انجمنهاي تخصصي سجاد در اين مدت يک سال تشکر کنم.

با تشکر - مديريت سايت

ضمنا براي راه اندازي سايت و خصوصا بخش انجمنها گروه طراحي اهواز سرور (www.AhwazServer.Net) کمک زيادي رو انجام داد

منبع این مقاله : وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir
http://1.sajjad.ir

آدرس این مطلب :
http://1.sajjad.ir/article3.htmlhttp://1.sajjad.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=3

INP_Nuke © IranNuke.com