Home
برگ نخست
Downloads
دریافت فایل
Forums
تالار گفتگو
Your Account
صفحه شخصی

AhwazServer
وب سایت سجاد - آدرس جدید : www.1.Sajjad.ir: انجمنهای تخصصی

انجمنهای تخصصی سایت سجاد :: مشاهده موضوع - بهبود رفع افتادگی سینه با لیفت و بالا کشیدن:راه و روش،عوارض و نرخ
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست انجمنهای تخصصی سایت سجاد » بهداشت و سلامت » پزشکی

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
بهبود رفع افتادگی سینه با لیفت و بالا کشیدن:راه و روش،عوارض و نرخ
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
sheyda69
تازه وارد
تازه وارد


عضو شده در: 30 تیر 1395
پست: 18
محل سکونت: تهران

امتیاز: 37
دادن امتیاز
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: سه‌شنبه 5 مرداد 1395 - 16:13    عنوان:  بهبود رفع افتادگی سینه با لیفت و بالا کشیدن:راه و روش،عوارض و نرخ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به عمل بالابردن لیفت سینه ها جهت بهبود افتادگی سینه در اصطلاح پزشکی ماستوپکسی گفته می شود. این عمل برای بالا بردن و فرم دادن به سینه ها انجام می شود. عواملی مانند بالا رفتن سن و شیر دادن می تواند سبب شود سینه ها سفتی فرم شکل طبیعی را از دست بدهند و با گذشت سینه ها شل شوند . ماستوپکسی یا جراحی لیفت سینه می تواند یکروش تاثیر گذار برای سفت کردن فرم دادن به سینه ها باشد.
عمل جراحی لیفت سینه می تواند در بهبود اعتماد به نفس و رضایت شما از بدنتان تاثیر به سزایی داشته باشد. تمامی مراجعه کنندگان به کلینیک دکتر کرمانی که این عمل را انجام داده اند از نتایج آن راضی بوده اند و عقیده دارند که پس از انجام این جراحی ظاهری بسیار جوان تر و زیباتر پیدا کرده اند . نتایج عمل جراحی لیفت سینه بلافاصله پس از انجام جراحی قابل مشاهده است


افراد مناسب جهت عمل جراحی لیفت سینه

افرادی که می خواهند جراحی ليفت سينه را برای بهبود افتادگی سینه انجام بدهند باید در سلامت جسمانی کامل باشند و مبتلا به نباشند و یا سابقه ابتلا به های خطرناک نداشته باشند. این افراد بایستی نسبت به نتایج عمل جراحی بالا کشیدن سینه انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند.

این عمل جراحی اکثرا ٌ برای افرادی می تواند مفید اثر گذار باشد که پوست آن ها کشیده شده است و به علت بالا رفتن سن، اندازه سینه ی آن ها كم شدن یافته است . در صورتی که قصد دارید وزن خود را کم بکنید انجام عمل جراحی لیفت سینه(بالا آوردن سینه) برای شما مناسب نیست همچنین خانم هایی که در حال حاضر باردار هستند یا به فرزند شیر می دهند نبایستی این عمل جراحی را انجام بدهند.

تذکر :
افراد سیگاری افرادی که اخیرا سیگار را ترک کرده اند یا سیگاری های دست دوم ( افرادی که اکثرا از دود سیگاری که اطرافیان میکشند استنشاق میکنند اصطلاحا سیگاری های دست دوم گفته می شوند) به ابه احتمال زیاد ل قوی برای انجام جراحی لیفت سینه(بالا کشیدن سینه) واجد شرایط نیستند. استنشاق دود سیگار ( مستقیم یا غیر مستقیم ) جریان خون در نتیجه سرعت رسیدن خون به بافت های بدن را کاهش می دهد که این امر ( بسته بهروش جراحی ) می تواند سبب عدم بازبینی یا زیاد شدن زمان بازبینی زخم ، از بین رفتن پوست ( در محل زخم) عفو نت گسترش زخم دیگر عوارض شود.

مراحل انجام لیفت سینه

بسته به میزان شل بودن شکل و فرم سینه شاید آموزش های جراحی مختلف ی برای لیفت سینه انجام شود. تعداد برش ها طول برش هایی که روی سینه زده می شود می تواند بسته به نوعروش جراحی مفرق باشد.

در اکثر موارد جهت انجام عمل ليفت سينه با نخ(بالا کشیدن سینه) سه برش روی سینه زده می شود . اولین برش در دور تا دور سری اطراف نوک سینه زده می شود. برش دوم از نوک سینه تا پایین سینه و برش سوم در طول سری پایینی سینه زده می شود. اما در گاهي موارد هم احتمال دارد تنها دور تا دور قسمت نوک سینه برش زده شود. نوع برش زده شده روی سینه تعیین می نماید که کدام پارت از پوست سینه برداشته خواهد شد پارت نوک سینه به چه صورت جا به جا خواهد شد.

بعد از برش دادن پوست سینه پوست اضافی برش داده و جدا می شود پس قسمت نوک سینه ها نیز جا به جا می شوند و پس به پوست اطراف سینه بخیه زده می شوند و بدین ترتیب فرم سینه ها کاملا تغییر خواهد کرد.
ادغام جراحی لیفت سینه باروش های دیگر

در وقت انجام عمل جراحی لیفت سینه می توان به طور همزمان عمل بزرگ کردن سینه را هم انجام داد . انجام این کار با ارتقا اندازه سینه ها ، به بالا بردن بیشتر سینه ها یاری می نماید .

برنامه ریزی جهت انجام عمل جراحی لیفت سینه

جهت انجام عمل جراحی بالا کشیدن سینه در ابتدا بایستی با جراح پلاستیک خود یک جلسه مشاوره داشته باشید و در طول جلسه مشاوره تبادل اطلاعات ضروری را برای رسیدن به نتایج دلخواهتان با پزشک جراح داشته باشید . در حین انجام مشاوره شما می توانید انتظاراتی که از انجام عمل بالا بردن سینه دارید جهت جراح خود شرح دهید و پزشک جراح درباره نتایج ممکن عمل جراحی لیفت سینه برای رفع افتادگی سینه و آثار بلند مدت آن به شما توضیح خواهد داد .

شرایط هر بیمار با بیمار دیگر کاملا مفرق است پزشک جراح با توجه به شرایط شما مناسب ترینروش بهبود رفع افتادگی سینه را جهت شما گزینش می نماید . موارد ی که در جلسه مشاوره نقد می شوند حاوی موارد زیر می شود :

- نقد کامل سابقه پزشکی شما از عبارت اطلاعات مربوط به جراحی های قبلی بیماری هایی که در قدیم داشته اید یا در حال حاضر به آن مبتلا هستید ، داروهای شیمیایی و حتی داروهای گیاهی که در حال حاضر مصرف می بکنید .

-انجام معاینه فیزیکی جهت ارزیابی سایز و فرم سینه ها ، حالت پوست سینه موقعیت سر سینه ها

- ثبت اندازه ها ی سینه و گرفتن عکس زیبا جهت ثبت اطلاعات پزشکی شما

اطلاع به بیمار درباره عوارض و خطرات ابه احتمال زیاد لی انجام عمل جراحی لیفت سینه ها

آمادگی برای انجام عمل

پزشک شما همه دستورالعمل های ضروری جهت آمادگی جهت انجام عمل جراحی لیفت سینه(بالا کشیدن سینه) را در اختیار شما قرار خواهد داد شما درمورد همه موارد ی که قبل از جراحی باید بدانید و کارهایی که باید انجام دهید مطلع خواهید شد. پزشک جراح شما درباره غذاها یا آشامیدن ی هایی که قبل از عمل جراحی لیفت سینه برای رفع افتادگی سینه می توانید مصرف بکنید منع سیگار کشیدن مصرف ویتامین یا انواع داروها به شما پیشنهاد های لازم را می نماید .

حتی در صورتی که بعد از جراحی در بیمارستان بستری نشدید ضروری است از قبل با شخصی همموسیقی کرده باشید تا شما را به خانه برساند ( نمی توانید رانندگی بکنید ) همين طور خوبتر است جهت حداقل روز بعد از انجام عمل بالا آوردن سینه مرخص شدن از بیمارستان یک نفر در خانه از شما مراقبت نماید .
عمل لیفت سینه در کجا انجام می شود ؟

عمل جراحی لیفت سینه در بیمارستان در اتاق جراحی انجام می شود . اکثرا ٌ بعد از انجام عمل نیازی به بستری کردن بیمار در بیمارستان نیست و در همان روز بعد از انجام عمل بیمار از بیمارستان مرخص خواهد شد .

روش بیهوشی برای انجام عمل

در حین انجام عمل افتادگی سینه(لیفت سینه) شخص کامل آسان است چیزی را حس نمی نماید . برای انجام این عمل اکثرا ٌ بیهوشی عمومی روی فرد انجام می شود و او در حین انجام عمل به طور کامل بیهوش خواهد بود. در گاهي موارد هم جهت گاهي افراد می توان از بیهوشی موضعی جهت انجام عمل مصرف کرد.
بعد از عمل جراحی

این مساله بسیار زیاد مهم و حیاتی است که به همه توصیه های پزشک درباره اقدامات بعد از عمل افتادگی سینه(لیفت سینه) تذکر بکنید آن ها را انجام دهید. این امر سبب تسریع در بازبینی شما و رسیدن به نتایج بهتر ظاهر بهتر شما خواهد شد. لازم است بعد از انجام عمل برای ملاقات دوباره با جراح زمان تعیین بکنید تا بتوانید پرسشها خود را از جراح بپرسید و جراح نتایج عمل بالا کشیدن سینه را پیگیری نماید .

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکرها از این تاپیک
Sajjad(چهار‌شنبه 6 مرداد 1395 - 17:25), sheyda69 از این تاپیک تشکر میکنم 
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


 

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
قالب فارسی شده توسط ایران یاد

INP-Nuke Copyright © 2005-2006 IranNuke Portal
Powered by  MyPagerank.Net
PHP-Nuke © 2004 by Francisco Burzi | INP-Nuke Copyright © 2005-2006 IranNuke Portal

مدت زمان ایجاد صفحه : 1.31 ثانیه